Bal Karnawałowy

10 lutego 2019 roku w naszej szkole odbył się niepowtarzalny bal karnawałowy zorganizowany przez SU. Rozpoczął się od krótkiego przemówienia Pana Dyrektora oraz przewodniczącego SU, a także świetnego występu naszych koleżanek z 1c : Eryki Woźniak, Aleksandry Łygan, Karoliny Bijan oraz Klaudii Barszczak. Warto tutaj dodać, że dziewczyny uświetniały bal swoimi występami więcej niż jeden raz. Poza pokazami wokalnymi osoby przybyłe na bal mogły podziwiać również pokaz tańca.

W tym miejscu chciałbym podziękować naszym niezawodnym fotografom: Mateuszowi Baszy (3d) oraz Aleksandrowi Kućmierczykowi (2d), którzy wykonali niesamowite zdjęcia, a do których linki zamieszczam poniżej:

https://drive.google.com/drive/folders/1exn75tuZSLozv79JwXcw4B6dFCFZctcx?fbclid=IwAR2fa0yf3v2LlSPLT_TWySf-QMSJL_Aih5JE91Zs3vL0Lq8m_ggZJcNQBWM

https://drive.google.com/drive/folders/13rEEHTgGzBsaLAU3q-Fk_erHQkVowqsr?fbclid=IwAR2iL_WT-YJ-5vAFSThlRGauu_WKkcF9oSu_pls9M5UMONGZ3ZuQwL93wN8

Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację balu, bez których nie byłoby szans, żeby takie wydarzenie w naszej szkole się odbyło, zwłaszcza naszej fantastycznej Pani Opiekun SU Annie Golatowskiej -Polańskiej, bez której inspiracji, wsparcia oraz zaangażowania nigdy byśmy nawet nie pomyśleli o organizacji balu.

Przewodniczący SU Jakub Kowalczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *